Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1180
Stary 04.12.2016, 13:24
"Finanse to w Wiśle temat numer jeden w tym roku. Rozmawiacie o tym w szatni?

Miśkiewicz: Właściwie już nie mamy takiego problemu. Tak jak powiedziałem, zarząd robi wszystko żeby wszystko uregulować i żebyśmy nie musieli się tym martwić, także tego tematu już od dawna nie ma w szatni, bo jestem, tak jak większość chłopaków naprawdę mile zaskoczony jak działa w tej chwili klub. Wiedzieliśmy, że biorą się za to ludzie, którzy kochają ten klub, ale mogą tego nie udźwignąć finansowo, to widać, że jednak idzie to wszystko do przodu i jest naprawdę dobrze i myślę, że większość chłopaków to potwierdzi."
Odpowiedz cytując