Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 04.12.2016, 12:23
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ok.
Już widze reakcje trybun po ostatnim faulu Jovica na Majewskim...I jeszcze czerwona kartka..
Jesli chodzi o symulke, to trzeba sobie okreslic dokladnie czym jest "symulka". Pamiętam kiedyś taki karny na Kirmie, co sie przewrócił a bramkarz gdzieś tam noge wstawił ale chyba go nie dotknął. Sedzia zagwizdał karnego, a powinien dac wolny pośredni (bo są kamery i analizuja) i żółtą dla Kirma.
Czym jest niejasna powtórka? czy własnie te kamery nie maja spowodowac ze niejasności nie będzie? czy moze taką niejasnościa byłaby wyzej wymieniona sytuacja?
Źle to napisałem Chodziło mi o to, że każda czerwona kartka, karny i gol, muszą podlegać z automatu analizie video. Niejasna powtórka? Np. to czy wczoraj była ręka Stolarskiego (?), gdzie nawet na kamerach nie było dokładnie widać. Nie widać dokładnie? Nie ma "niepodważalnego dowodu" na faul = podtrzymujemy decyzje z boiska.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując