szprotson napisał(a):

ok.
Już widze reakcje trybun po ostatnim faulu Jovica na Majewskim...I jeszcze czerwona kartka..
Jesli chodzi o symulke, to trzeba sobie okreslic dokladnie czym jest "symulka". Pamiętam kiedyś taki karny na Kirmie, co sie przewrócił a bramkarz gdzieś tam noge wstawił ale chyba go nie dotknął. Sedzia zagwizdał karnego, a powinien dac wolny pośredni (bo są kamery i analizuja) i żółtą dla Kirma.
Czym jest niejasna powtórka? czy własnie te kamery nie maja spowodowac ze niejasności nie będzie? czy moze taką niejasnościa byłaby wyzej wymieniona sytuacja?
|
Źle to napisałem

Chodziło mi o to, że każda czerwona kartka, karny i gol, muszą podlegać z automatu analizie video. Niejasna powtórka? Np. to czy wczoraj była ręka Stolarskiego (?), gdzie nawet na kamerach nie było dokładnie widać. Nie widać dokładnie? Nie ma "niepodważalnego dowodu" na faul = podtrzymujemy decyzje z boiska.