Wyświetl pojedynczy post
Gandi
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków- NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 04.12.2016, 10:50
Brawo Sobol. Brawo Druzyna.
1. Na naszych oczach rodzi sie Pan Trener
2. Po bramce Glowy poczolem ciary jak w gladiatorze.
3. Brlek
4. Frekfencja....KSW
Odpowiedz cytując