Temat
:
[XVIII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lechia Gdańsk, 3 grudnia, godz.20:30
Wyświetl pojedynczy post
Gandi
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków- NH
Offline
#
93
04.12.2016, 10:50
Brawo Sobol. Brawo Druzyna.
1. Na naszych oczach rodzi sie Pan Trener
2. Po bramce Glowy poczolem ciary jak w gladiatorze.
3. Brlek
4. Frekfencja....KSW
Gandi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gandi
Znajdź inne posty napisane przez Gandi