Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 04.12.2016, 10:01
Mistrzowski mecz.

Obrona częstochowy? Przy obronie Cz-wy nie strzela się 3 bramek...

doskonała robota panie Sobolescu. Madre ustawienie przy 1-0, cofniecie dwiema liniami i czekanie na Lechie. W koncu kontry ktore chce sie ogladac, 2 podania szybka pilka, zmiana pozycji --> to się chce oglądać.
Brlek - to nie jest Wolski czy Stilic. To jest Brlek. Mniej pieknych podań, wiecej zapierdalania ale jedną pilke dał super sszkoda ze Stolarski wybił Małemu. Obrona z Sadlokiem zachowuje sie o wiele lepiej niz bez niego.

Mi po takim meczu ręce same składaja sie do oklaskow.
Brawo druzyna Brawo Sobolescu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując