|
Mistrzowski mecz.
Obrona częstochowy? Przy obronie Cz-wy nie strzela się 3 bramek...
doskonała robota panie Sobolescu. Madre ustawienie przy 1-0, cofniecie dwiema liniami i czekanie na Lechie. W koncu kontry ktore chce sie ogladac, 2 podania szybka pilka, zmiana pozycji --> to się chce oglądać.
Brlek - to nie jest Wolski czy Stilic. To jest Brlek. Mniej pieknych podań, wiecej zapierdalania ale jedną pilke dał super sszkoda ze Stolarski wybił Małemu. Obrona z Sadlokiem zachowuje sie o wiele lepiej niz bez niego.
Mi po takim meczu ręce same składaja sie do oklaskow.
Brawo druzyna Brawo Sobolescu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|