Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 04.12.2016, 09:47
Brawo za walkę.

Ale żadnym nawet największym zaangażowaniem nie da się wygrać meczu.
Bez wątpliwości Lechia ma aktualnie drużynę silniejszą niż Wisła.
Wygraliśmy przy odrobinie szczęścia, ale głównie dzięki temu, że pomogliśmy temu szczęściu świetnie dobraną taktyką.
I żelazną realizacją przyjętych założeń taktycznych.
Miło było popatrzeć.
Odpowiedz cytując