Wyświetl pojedynczy post
Important
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 04.12.2016, 08:12
Swietny mecz w wykonaniu Wiślaków, gdyby Bartosz strzelił to Brożek miałby asystę życia, najlepsze zagranie w meczu zdecydowanie. Szkoda że w Krakowie jest tak mała wiara w ten zespół że na lidera przychodzi niecałe 10 tys ludzi. Uprzedzając fakt jestem z drugiego końca Polski więc na mecze nie chodzę, choć bardzo bym chciał.
Odpowiedz cytując