Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 04.12.2016, 08:05
Nie wiem czy ktoś tu wspominał, ale pierwszy raz od ponad pół roku wygraliśmy w lidze 2x pod rząd. Wiem, wiem, żadna sztuka, ale mieliśmy parę razy długie serie bez dwóch wygranych pod rząd. Ostatnio mieliśmy chyba 3 mecze pod rząd wygrane za najlepszego Wdowczyka. Do tego jesteśmy w ósemce. W tej kolejce nikt nas nie przeskoczy, więc kolejny sukces. Zagłębie i Pogoń w następnej kolejce grają przeciwko sobie, więc którąś z tych drużyn na bank przeskoczymy (nie przewiduję innego wyniku z sąsiadką jak nasza wygrana). Potem wygrać z Ruchem i rok możemy zakończyć nawet na 6 miejscu. Dlaczego więc tak mało ludzi chodzi na te mecze? :(
Odpowiedz cytując