KOMINEK napisał(a):

Lechia ma naprawdę dobrą pakę piłkarsko dorównywał chyba tylko Mączyński i Boban a mimo to my nie wygraliśmy na farcie tylko zasłużenia. Super taktyka i ogromne zaangażowanie.
Brawo cała Wisła. Kto nie był niech żałuje dla mnie najlepszy mecz rundy w naszym wykonaniu .
|
Bo u Nas wyszlo w pierwszym skladzie 4 wychowankow(tak wliczam Malego i Brozka i innej wersji nie przyjmuje)
+ 2kolejnych co sie za Wisle da pokroic, do tego wszyscy jezdzili na dupach jakby kazdy byl Sobolem
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"