|
ciezko mi zaakceptowac fakt ze na mecz z Liderem przychodzi 10 tys. frekwencja masakra bez wzgledu na wszystko ! przydała by sie mobilizacja na osiedlach, przeciez nie mozna stac z zalozonymi rekoma nawet tu na forum pusto :C
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
|