AntyMod napisał(a):

czy naprawde Zaluska musi byc pewniakiem w bramce ?
|
No musi, skoro jest najlepszym bramkarzem w kadrze. Buchalik kontuzjowany, a Mi¶kiewicz to kaleka i jonasz.
Jak widać koledzy Mi¶kiewicza znowu przystępuj± do podgryzania kolejnego bramkarza, żeby tylko wepchn±ć swojego kumpla do bramki, nie zważaj±c przy tym na interes Wisły.
Załuska geniuszem nie jest, ale co¶ umie w przeciwieństwie do Mi¶kiewicza.