|
Własnie o to chodzi, ze zwycięstwo z aktualnym bądź co bądź liderem było w pełni ZASŁUŻONE. Wymiar może za duży, jakieś powiedzmy 3:1 lub 2:1 bardziej by oddawało przebieg wydarzeń na boisku, ale jeśli ktoś pisze, że fart nam nam pomógł, to ma nie po kolei w głowie.
|