Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 04.12.2016, 00:45
Lechia ma naprawdę dobrą pakę piłkarsko dorównywał chyba tylko Mączyński i Boban a mimo to my nie wygraliśmy na farcie tylko zasłużenia. Super taktyka i ogromne zaangażowanie.
Brawo cała Wisła. Kto nie był niech żałuje dla mnie najlepszy mecz rundy w naszym wykonaniu .
Odpowiedz cytując