|
Wielkie dzięki za walkę. Mieliśmy dziś masę szczęścia tak naprawdę, ale jak to się mawia - szczęście sprzyja lepszym.
Jedna uwaga do pracy arbitra - Lechia powinna tak naprawdę kończyć mecz w 10-tkę, nie wiem co sobie myślał Kuświk grając dwa razy ręką w przeciągu 3 minut, chciał być lepszy niż Rzeźniczak? Przynajmniej za jedno z tych zagrań powinna być żółta kartka, oba zagrania z premedytacją. Czemu tego sędzia nie gwizdnął?
|