Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 04.12.2016, 00:26
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Gdzie byliście kibice? O ile można nazwać was kibicami.
Po prostu na ten moment jest nas 10 tys. Chyba trzeba to w końcu zaakceptować. A już na pewno takimi tekstami ich niestety nie zmobilizujesz.

Ja mam inne przesłanie: nie było wcale tak zimno, na razie to wpadnijcie chociaż na derby.

Naprawdę podobało mi się pojednawcze powtórzenie Tylko Wisła TS z młyna po gwizdach na układy z E i G. Przynajmniej tak to odebrałem i uważam, że w tą stronę trzeba iść. Rozejdzie się w końcu po kościach.
Odpowiedz cytując