DysoN napisał(a):

|
No ale moze właśnie część się zastanowiła, przemyślała i postanowiła albo to wszystko odpuścić sobie ale przenieść się na inny sektor? Żadnymi statystykami ani ankietami nie dysponuje ale optycznie tak to właśnie wygląda.
|
serio? Z powodu przetasowań na mapie ktoś sobie odpuścił Wisłę? Ludzie dorośnijcie. Nawiasem mówiąc - nie jestem historykiem i nie mam pewności- ale czy to nie z Ruchem Chorzów właśnie Wisła miała kiedyś dobrą zgodę? Ludzie, bez podniecania się, przyjmijcie to na chłodno. No chyba że chcecie się obrazić.
Tylko się zastanówcie jak to będzie wyglądać jak żydy wjadą na sektor gości, a z naszych własnych sektorów pójdą gwizdy na R&W.