|
Piłkarze jak kiedys kibice,mogli zagrac na nosie i nie podchodzic pod sektor,albo pocieszyc sie do pustych trybun.Bo to jakas zenada jest.
Jak nie idziesz na C to nie,idz gdziekolwiek indziej masz do wyboru jeszce jakies 20 tysiecy innych krzesłek.
Ok czesc ludzi nie chodzi na mecze bo niepodoba im sie Ruch.Ok ,ale co z tego?Co pokazujesz nie chodzac wogole na Wisle?Nic,a klub nic nie zarabia,bo te marne 9 tys ludzi dziś na 34 tys stadione to jakaś kpina.Wisla nie zarabia ,Kibiców nie ma.No sory ale to jest kolo zamkniete.
CO do meczu to widać walkę i jakby ręke Sobola,gralsimy zorganizowani z tyłu i dobrze ustawieni.fakt mielismy szczescie ,ale gdyby los mial zrócic ile nam zabrał to do konca sesozu powinnismy wygrywac po 3;0./
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 04.12.2016 o godz. 00:06.
|