Temat
:
[XVIII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lechia Gdańsk, 3 grudnia, godz.20:30
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline
#
72
03.12.2016, 23:59
AOT
napisał(a):
Przeczytajcie to uważnie, bo to istotne.
. "Nie ide na C, bo tam lubią R&W" no ....a
Nie chcę się bardziej zagłębiać w ten temat, bo to nie miejsce i okoliczności, ale jak jesteś kibolem z C, ale nie chodzisz bo sie obraziłeś za Ruch.... to się ....a zastanów nad sobą i kształtem ruchu kibicowskiego
No ale moze właśnie część się zastanowiła, przemyślała i postanowiła albo to wszystko odpuścić sobie ale przenieść się na inny sektor? Żadnymi statystykami ani ankietami nie dysponuje ale optycznie tak to właśnie wygląda.
DysoN
DysoN
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DysoN
Odwiedź stronę domową użytkownika DysoN!
Znajdź inne posty napisane przez DysoN