Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 03.12.2016, 23:44
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Gdzie byliście kibice? O ile można nazwać was kibicami.
E23, sama góra;-) A poważnie to wyglądało to dziś niepoważnie. Szczególnie, że mecz był w weekend, mecz o przystępnej porze, a emocji było od pierwszych minut sporo. Kto nie był... nie widział Mikołaja w roli technicznego;-)
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując