Coglin napisał(a):

|
Gdzie byliście kibice? O ile można nazwać was kibicami.
|
E23, sama góra;-) A poważnie to wyglądało to dziś niepoważnie. Szczególnie, że mecz był w weekend, mecz o przystępnej porze, a emocji było od pierwszych minut sporo. Kto nie był... nie widział Mikołaja w roli technicznego;-)