Marzy mi się Sobolewski jako trener na ćwierć wieku, jak Ferguson. Takie marzenie, a co
Mąka powiedział nam w pomeczowym wywiadzie coś ważnego, za co jestem mu wdzięczny. Nie, nie myślę o zapewnieniach, że źle to już było, sądzę, że nadal są jakieś zaległości, Sarapata nie ma przecież drukarni kasy. Myślę o tym, co chyba dwa razy powtórzył, że każdy z nich ma aspiracje, żeby zagrać w lepszej lidze. Nie w lepszym klubie, ale w lepszej lidze.
Oglądałem niestety tylko drugą połowę, więc nie oceniam. Ale dziękuję za walkę, świetną taktykę, trafione zmiany i odbudowywanie twierdzy R22.