FraMat napisał(a):

|
Jak dla mnie to Lechia to taka drużyna złożona z bardzo dobrych grajków, ale jako całość, bez charakteru. W tym upatruję naszej szansy.
|
Podtrzymuję swoje zdanie.
Podobnie przed chwilą w " canal dodać" powiedział Mączyński: "wygraliśmy charakterem".
Proszę o ciąg dalszy za tydzień przeciwko wiadomo komu.