swiety37 napisał(a):

No to pytanie o derby: Rysiek po takiej przerwie do składu, czy zostawiamy Alana z którym w składzie dobrze nam idzie ?
|
Raczej Uryga. Rysiek po kontuzji, sam z siebie nie jest bezbłędny w obronie (chociaż lepszy w ofensywie), za to Uryga jest ewidentnie na wznoszącej formy i gra coraz pewniej. Dzisiaj kolejny dobry mecz (mimo że zostawił nogę przy karnym).
Poza tym trzeba pamiętać, że Ryśka pewnie nie będzie po przerwie zimowej, a na bank po sezonie.