Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 03.12.2016, 23:14
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
No to pytanie o derby: Rysiek po takiej przerwie do składu, czy zostawiamy Alana z którym w składzie dobrze nam idzie?
Raczej Uryga. Rysiek po kontuzji, sam z siebie nie jest bezbłędny w obronie (chociaż lepszy w ofensywie), za to Uryga jest ewidentnie na wznoszącej formy i gra coraz pewniej. Dzisiaj kolejny dobry mecz (mimo że zostawił nogę przy karnym).

Poza tym trzeba pamiętać, że Ryśka pewnie nie będzie po przerwie zimowej, a na bank po sezonie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując