Kolejny piekny wieczor przy Remonta. Nawet weszlo prosilo o to zeby Wisła zachowała srednia strzelonych goli

Lider odeslany z kwitkiem, sedzia nie przeszkadzał wiec mozna bylo grac spokojnie. A teraz najwazniejszy mecz sezonu czyli Wielkie Derby Krakowa. Krakow znowu musi byc czerwony. Mamy 8 miejsce w tabeli, teraz tylko w gore
