|
Brawo PANOWIE BRAWO!!! widać,że zadziała rozmowa z psychologiem na szybko:
plus za to,że nie cofamy się po strzelonym golem jak to było za Wdowczyka
co pograli przy drugiej bramce klasa światowa
Mączyński prze kozak dzisiaj oby został
współpraca na linii Sadlok--->Małecki
na minus
Gra w drugiej połowie troszkę chaotycznie,ale było ok
Mały sam chciał czasami,ale nie czepiam się
P.s craxa dz...wo derby blisko!!!
P.s 2 zawsze nad wami!!!
Chwilo trwaj!!!
|