Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 03.12.2016, 22:35
Brawo PANOWIE BRAWO!!! widać,że zadziała rozmowa z psychologiem na szybko:

plus za to,że nie cofamy się po strzelonym golem jak to było za Wdowczyka
co pograli przy drugiej bramce klasa światowa
Mączyński prze kozak dzisiaj oby został
współpraca na linii Sadlok--->Małecki
na minus

Gra w drugiej połowie troszkę chaotycznie,ale było ok
Mały sam chciał czasami,ale nie czepiam się


P.s craxa dz...wo derby blisko!!!
P.s 2 zawsze nad wami!!!

Chwilo trwaj!!!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując