Temat
:
[XVIII KOLEJKA] WISŁA Kraków - Lechia Gdańsk, 3 grudnia, godz.20:30
Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
49
03.12.2016, 22:34
Czyli po tej kolejce zostajemy w górnej połowie!
Brawo panowie, wreszcie koncentracja i skuteczność.
P.S. Karny karnym, ważne, że nie strzelił. Alan nauczka na przyszłość.
Maciek17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciek17
Znajdź inne posty napisane przez Maciek17