|
Ja tez mam PS4 ale jakos Fifa mnie az tak nie kreci i za bardzo do niej nie wracam dlatego jeszcze na zadna czesc z tej serii nie wydałem ani grosza. Dzisiaj Naughty Dog zapowiedzialo The Last of Us Part II i własnie na takie gry czekam. W chwili obecnej ogarniam Watch Dogs 2 (tzn grałem tylko po zakupie bo od tygodnia nie mam na to czasu) a na poczatku jak kupiłem konsole to ogarnałem Uncharted 4.
|