Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1107
Stary 03.12.2016, 21:28
Ja tez mam PS4 ale jakos Fifa mnie az tak nie kreci i za bardzo do niej nie wracam dlatego jeszcze na zadna czesc z tej serii nie wydałem ani grosza. Dzisiaj Naughty Dog zapowiedzialo The Last of Us Part II i własnie na takie gry czekam. W chwili obecnej ogarniam Watch Dogs 2 (tzn grałem tylko po zakupie bo od tygodnia nie mam na to czasu) a na poczatku jak kupiłem konsole to ogarnałem Uncharted 4.
Odpowiedz cytując