Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 03.12.2016, 14:49
W kadrze znalazł się Głowacki ale nie jest w 100% pewne czy zagra, pewnie jeśli na rozgrzewce będzie ok to powinien wybiec w pierwszej 11. Wówczas obrona zagrałaby w optymalnym ustawieniu. Sadlok, Głowacki-Uryga-Jovic
Odpowiedz cytując