Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 03.12.2016, 10:11
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Wystarczyło 30 minut w pucharze z Amicą, żeby Bartosz mnie przekonał co do tego, że to on zamiast Mójty powinien zagrać na LO.
A nie wystarczyło Ci 88 minut Bartosza z Pogonią żeby dostrzec, że to jeszcze nie jest najlepszy moment na wrzucanie go do pierwszego składu w prestiżowych meczach? Gyurcso potraktował jego nogi jak sitko, Peszko, Haraslin czy Kuświk zrobią to samo. Nie twierdzę, że Kuba jest słaby, ale mimo to wolałbym (chujowego) Mójtę.
Odpowiedz cytując