mitmichael napisał(a):

|
Spokojnie, wszystko po kolei. Od nastepnego sezonu ligi angielskiej wchodza powtorki video, tam sa jeszcze gorsi sedziowie niz u Nas. Jak testowanie sie sprawdzi to i u nas wprowadza bo bedzie to wymagane a wtedy skonczy sie Las Palmas dla sedziow takich jak Raczkowski, ktory w A klasie sedziowac nie powinien nie mowiac juz o jego slepych pomagierach.
|
No właśnie liczyłem na to, że chociaż raz w życiu nasza liga się czymś wyróżni na tleEEuropy, że bylibyśmy chociaż w nowinkach pionierami... a my jak zwykle z tyłu...