Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#379
Stary 03.12.2016, 00:21
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Wydawalo mi sie ze Borek wolal aby to Wisla awansowala. Zupelnie inny komentarz niz w c+, gdzie z reguly sytuacje stykowe, komentatorzy oceniaja na korzysc rywali Wisly.
Jak to było? "Panowie, komisyjnie, to był spalony"?
Powód: spalony, nie karny...
Ostatnio edytowane przez piotek : 03.12.2016 o godz. 00:28.
Odpowiedz cytując