Wyświetl pojedynczy post
AdrianoZKS
Member
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 02.12.2016, 21:24
Jestem kibicem już nietolerowanej byłej zgody tudzież układu (Unia Tarnów - dla niekumatych), ale jedno muszę powiedzieć: za taką kradzież, jaka miała miejsce w dwumeczu z Amicą, a zwłaszcza w meczu środowym, powinni, jak za dawnych czasów, ręce upierdalać. Amen.
Odpowiedz cytując