|
Jestem kibicem już nietolerowanej byłej zgody tudzież układu (Unia Tarnów - dla niekumatych), ale jedno muszę powiedzieć: za taką kradzież, jaka miała miejsce w dwumeczu z Amicą, a zwłaszcza w meczu środowym, powinni, jak za dawnych czasów, ręce upierdalać. Amen.
|