Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 02.12.2016, 18:24
Jeśli mamy grać bez Głowy, to mam nadzieję, że wyjdziemy taką obroną: Jović, Uryga, Sadlok, Bartosz.

Wystarczyło 30 minut w pucharze z Amicą, żeby Bartosz mnie przekonał co do tego, że to on zamiast Mójty powinien zagrać na LO.
Odpowiedz cytując