|
Nie wiem jaki system jest z bramkarzami ale Miśkiewicz i Załuska raczej pewniaki do przedłużenia Buchalik out W miejsce Buchalika miło było by zobaczyć młodą świeżą krew może być nawet były bramkarz rezerw Wisły albo wychowanek. Co do Kurto to prędzej podpisze nowy kontrakt albo zmieni klub w Holandii niż zawita do Wisły z powrotem. Już niedługo poznamy pierwsze decyzje Hiszpana
|