Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 02.12.2016, 14:19
Z zorganizowanymi drużynami męczą się strasznie. Punkty zdobywają indywidualnościami.
Strzelamy szybko bramkę i ich punktujemy.
Typuję 3:1 dla nas.
Oczywiście warunkiem jest gra Sadloka na LO.
Odpowiedz cytując