|
Podstawowe pytanie - Czy zagra "talizman" Mójta?
Jeśli tak to nici z szans na punkty. Jeśli Kmiecik/Sobolewski posadzą go na ławie to jest szansa na punkty.
Żeby była jasność - Lechia to zdecydowany faworyt. Dla mnie remis będzie dobrym wynikiem.
BTW
Kiedy przychodził Mójta byłem jego zwolennikiem. Teraz widzę ze to dramat.
Dośrodkowania, stałe fragmenty gry bardzo dobre. Ale w obronie wolny, mało zwrotny. To powoduje ze zespół więcej traci niż zyskuje kiedy on jest na boisku.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 02.12.2016 o godz. 11:38.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|