|
Żemło ma spory potencjał, trzeba go już wypożyczyć, albo ogrywać przy Głowackim albo Guzmicu tak jak ktoś wyżej zauważył. Z Urygą eksperyment ciężko na teraz powiedzieć czy wypalił, ale widać że Alan jest coraz pewniejszy na środku obrony i niech już tam pozostanie i się ogrywa. Marzy mi się w przyszłości środek obrony Żemło - Uryga nasi wychowankowie i Wiślacy z krwi i kości.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|