Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 02.12.2016, 11:14
Żemło ma spory potencjał, trzeba go już wypożyczyć, albo ogrywać przy Głowackim albo Guzmicu tak jak ktoś wyżej zauważył. Z Urygą eksperyment ciężko na teraz powiedzieć czy wypalił, ale widać że Alan jest coraz pewniejszy na środku obrony i niech już tam pozostanie i się ogrywa. Marzy mi się w przyszłości środek obrony Żemło - Uryga nasi wychowankowie i Wiślacy z krwi i kości.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując