|
Zgadzam się z przedmówcami, Alan o wiele lepiej wygląda na środku obrony, nawet pojedynki główkowe zaczyna wygrywać co dotychczas mu się nie udawało i niech nabiera doświadczenia póki jeszcze może przy Arku. Chłop jest regularnie powoływany do U21 więc coś musi w nim być, bo za piękne oczy tam nie jeździ. Co do Piotrka Żemły występ poprawny, można powiedzieć że to jego debiut w meczu o stawkę, brakuje mu ogrania. Potencjał jest, najlepiej tak jak w przypadku Alana aby pograł parę meczy w parze z doświadczonym Arkiem lub Ryśkiem. Niestety obecnie jest tylko jedno miejsce na boisku dla tych dwóch piłkarzy.
|