dj_ibutti napisał(a):

- Każdy gol, powinien być od razu analizowany. Z automatu.
- Każdy karny, czerwona kartka.
- Za symulkę wprowadzić obowiązkowe żółtko, które może zostać także przyznane PO MECZU przez komisję.ligi.
- W przypadku "niejasnych" powtórek - podtrzymana zostaje decyzja boiskowa.
|
ok.
Już widze reakcje trybun po ostatnim faulu Jovica na Majewskim...I jeszcze czerwona kartka..
Jesli chodzi o symulke, to trzeba sobie okreslic dokladnie czym jest "symulka". Pamiętam kiedyś taki karny na Kirmie, co sie przewrócił a bramkarz gdzieś tam noge wstawił ale chyba go nie dotknął. Sedzia zagwizdał karnego, a powinien dac wolny pośredni (bo są kamery i analizuja) i żółtą dla Kirma.
Czym jest niejasna powtórka? czy własnie te kamery nie maja spowodowac ze niejasności nie będzie? czy moze taką niejasnościa byłaby wyzej wymieniona sytuacja?