Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 02.12.2016, 10:24
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
- Każdy gol, powinien być od razu analizowany. Z automatu.
- Każdy karny, czerwona kartka.
- Za symulkę wprowadzić obowiązkowe żółtko, które może zostać także przyznane PO MECZU przez komisję.ligi.
- W przypadku "niejasnych" powtórek - podtrzymana zostaje decyzja boiskowa.
ok.
Już widze reakcje trybun po ostatnim faulu Jovica na Majewskim...I jeszcze czerwona kartka..
Jesli chodzi o symulke, to trzeba sobie okreslic dokladnie czym jest "symulka". Pamiętam kiedyś taki karny na Kirmie, co sie przewrócił a bramkarz gdzieś tam noge wstawił ale chyba go nie dotknął. Sedzia zagwizdał karnego, a powinien dac wolny pośredni (bo są kamery i analizuja) i żółtą dla Kirma.
Czym jest niejasna powtórka? czy własnie te kamery nie maja spowodowac ze niejasności nie będzie? czy moze taką niejasnościa byłaby wyzej wymieniona sytuacja?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując