Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 02.12.2016, 10:13
Brleka też chcieliście oddawać na żyletki. Uryga jest jego rówieśnikiem i o ile ciężko się nie zgodzić, że jako defensywny pomocnik radził sobie słabo, o tyle uważam, że środek obrony, to może być jego pozycja a z ostateczną oceną wstrzymam się do momentu, kiedy będzie dość materiału, żeby mu ją wystawić.

Zaś tego, że Żemło jest o rok młodszy od nich, a niektórzy już postawili na nim krzyżyk, nawet nie chce mi się komentować.
Odpowiedz cytując