|
Brleka też chcieliście oddawać na żyletki. Uryga jest jego rówieśnikiem i o ile ciężko się nie zgodzić, że jako defensywny pomocnik radził sobie słabo, o tyle uważam, że środek obrony, to może być jego pozycja a z ostateczną oceną wstrzymam się do momentu, kiedy będzie dość materiału, żeby mu ją wystawić.
Zaś tego, że Żemło jest o rok młodszy od nich, a niektórzy już postawili na nim krzyżyk, nawet nie chce mi się komentować.
|