|
Żemło nadaje się bardziej na 1 Ligę, a nie na ekstraklasę, a trzeba przyznać że regularnie grający Uryga radzi sobie coraz lepiej na ŚO. Uryga z Głowackim jeszcze ujdzie, ale Żemło wydaje się być zbyt elektryczny, niepewny. Miejmy nadzieję, że Arek wykuruje się na Lechię...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|