Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 02.12.2016, 08:46
- o spalonych decydować powinien dodatkowy sędzia w pokoiku z kamerami, a liniowi niech tylko pomagają przy wypatrywaniu fauli.
- o przekraczaniu wszelkich linii przez piłkę powinien głównego powiadamiać jakiś sygnał z fotokomórek.
- każda symulka powinna być po meczu surowo karana przez komisję ligi.

Reszta powinna pozostać niezmieniona. Taka to moja opinia.
Odpowiedz cytując