|
- o spalonych decydować powinien dodatkowy sędzia w pokoiku z kamerami, a liniowi niech tylko pomagają przy wypatrywaniu fauli.
- o przekraczaniu wszelkich linii przez piłkę powinien głównego powiadamiać jakiś sygnał z fotokomórek.
- każda symulka powinna być po meczu surowo karana przez komisję ligi.
Reszta powinna pozostać niezmieniona. Taka to moja opinia.
|