|
Jak widze Uryge, który bierze sie za rozgrywanie i po chwili z 10 m nie potrafi celnie podac to brakuje mi slow. On na zadną pozycje sie nie nadaje i taka jest prawda. Jak zagramy znów w srodku Uryga-Zemlo to Lechia nam na spokoju wciśnie kilka bramek. Jeszcze Mójta... O czym my w ogole mowimy? Obrona 1 ligowa, jak nie nizej
|