Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 01.12.2016, 23:01
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Co znaczy "s.......ić spektakularnie"? Mieli po swojaku walnąć? Nie zauważam w nich zwyczajnie potencjału na ekstraklasę (a nie widzę ich po raz pierwszy...). Może się mylę i macie rację, ja jednak nie zapamiętałem nic pozytywnego z ich gry.
Z drugiej strony oni faktycznie po raz pierwszy grali w takim ustawieniu, to też swoje robi. W takim Szczecinie nawet Głowacki nie dał rady ich jakoś ogarnąć.

Generalnie ten mecz pokazał zaniedbania we wprowadzaniu młodych do zespołu - mamy przedwczesny finał PP, a w 11 wychodzi chłopak, który ma bodaj 1(!) występ na poziomie Ekstraklasy w karierze.
Odpowiedz cytując