serek.c2 napisał(a):

|
Co znaczy "s.......ić spektakularnie"? Mieli po swojaku walnąć? Nie zauważam w nich zwyczajnie potencjału na ekstraklasę (a nie widzę ich po raz pierwszy...). Może się mylę i macie rację, ja jednak nie zapamiętałem nic pozytywnego z ich gry.
|
Z drugiej strony oni faktycznie po raz pierwszy grali w takim ustawieniu, to też swoje robi. W takim Szczecinie nawet Głowacki nie dał rady ich jakoś ogarnąć.
Generalnie ten mecz pokazał zaniedbania we wprowadzaniu młodych do zespołu - mamy przedwczesny finał PP, a w 11 wychodzi chłopak, który ma bodaj 1(!) występ na poziomie Ekstraklasy w karierze.