Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5543
Stary 01.12.2016, 22:58
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy dobry temat, ale raczej tak. Czy nie zastanawiało kogoś to, że nasi piłkarze jakoś zadziwiająco często łapią kontuzje nie w meczach, tylko na treningach/rozgrzewkach? Guzmics, Ondrasek, Sadlok grali w kilku meczach po czym okazuje się, że nabawili się jakiejś kontuzji. Tak samo na rozgrzewkach jest. ; Brożek, Głowacki. Może coś nie tak jest z osobami zajmującymi się przygotowaniem fizycznym, a może po prostu nasi piłkarze to takie szklanki. Jak sądzicie?
Brożek i Głowacki mają swoje lata - wieku nie oszukasz. Ondrasek bodajże z Łęczną dostał uderzenie w kolano, potem chyba nie zagrał już w żadnym spotkaniu. Sadlok pauzował przecież za kartki, a wcześniej nie grał w Szczecinie, bo dziecko. Guzmics uraz złapał na kadrze

Jak widzisz, to chyba jednak nie to.
Odpowiedz cytując