|
I to jest dla Ciebie wyznaczniki ich jakości/ przydatności, czy piszesz o tym z jakiegoś innego powodu? Grać w takim ustawieniu pierwszy raz, przeciwko rywalowi w gazie i nie s.......ić nic spektakularnie, to już jest coś! Też byłem pozytywnie zaskoczony ich grą i oby tak dalej.
|