Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.12.2016, 22:11
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jezeli Głowacki i Gumis w tym meczu nie zagraja to lezymy. Przy parze Uryga-Zemło moze nas czekac to samo co z Lechem. Przynajmniej zeby Głowa sie wykurował to juz jakos to bedzie wygladac.
Głownym dywersantem był Mójta, karnego zawalił Jović, Uryga z Żemło tak źle nie wyglądali (pozytywnie mnie zaskoczyli). Na szczęście na lewej Sadlok będzie grał.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując