mitmichael napisał(a):

|
Jezeli Głowacki i Gumis w tym meczu nie zagraja to lezymy. Przy parze Uryga-Zemło moze nas czekac to samo co z Lechem. Przynajmniej zeby Głowa sie wykurował to juz jakos to bedzie wygladac.
|
Głownym dywersantem był Mójta, karnego zawalił Jović, Uryga z Żemło tak źle nie wyglądali (pozytywnie mnie zaskoczyli). Na szczęście na lewej Sadlok będzie grał.