Konrad. napisał(a):

|
Zastanawiam się dlaczego Ekstraklasa nie wprowadzi powtórek dla sędziego, tak aby skończyły się sytuacje kontrowersyjne jak z wczoraj
|
Spokojnie, wszystko po kolei. Od nastepnego sezonu ligi angielskiej wchodza powtorki video, tam sa jeszcze gorsi sedziowie niz u Nas. Jak testowanie sie sprawdzi to i u nas wprowadza bo bedzie to wymagane a wtedy skonczy sie Las Palmas dla sedziow takich jak Raczkowski, ktory w A klasie sedziowac nie powinien nie mowiac juz o jego slepych pomagierach.