Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 01.12.2016, 16:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no ale czy to cos da?
wystarczy taki sędzie jak pan Sławomir z C+ który rozstrzyga w zależności od sytuacji. Raz takie samo dotkniecie ręka daje karnego innym razem nie daje
Piłka to gra błędów, tak bylo jest i będzie
Nie zamierzam go bronić, ale sam wiesz, że bywają sytuacje, że na dwoje babka wróżyła i wtedy faktycznie sędzia się obroni, jakakolwiek decyzję by podjął.

Ale przynajmniej zawężyloby to przestrzeń do tych kontrowersji najbardziej jak się da. Z braku czerwonej dla Burića raczej nawet Pan Sławomir by Raczkowskiego nie wybronił (chociaż kto tam wie )
Powód: z
Ostatnio edytowane przez masada : 01.12.2016 o godz. 16:50.
Odpowiedz cytując