szprotson napisał(a):

no ale czy to cos da?
wystarczy taki sędzie jak pan Sławomir z C+ który rozstrzyga w zależności od sytuacji. Raz takie samo dotkniecie ręka daje karnego innym razem nie daje
Piłka to gra błędów, tak bylo jest i będzie
|
Nie zamierzam go bronić, ale sam wiesz, że bywają sytuacje, że na dwoje babka wróżyła i wtedy faktycznie sędzia się obroni, jakakolwiek decyzję by podjął.
Ale przynajmniej zawężyloby to przestrzeń do tych kontrowersji najbardziej jak się da. Z braku czerwonej dla Burića raczej nawet Pan Sławomir by Raczkowskiego nie wybronił (chociaż kto tam wie

)