Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 01.12.2016, 16:39
Wiadomo w ogóle co stało się Arkowi?

Wraca Maciej Sadlok dzięki Bogu.
Petar musi bardzo uważać.

Z tego co wspominał Kmiecik to Zdenek i Guzmics będą gotowi na derby.
Odpowiedz cytując