Konrad. napisał(a):

Tzn?
Przecież wszystkie mecze są transmitowane przez c+. Wystarczy tylko sędziemu udostępnić jeden monitor z powtórkami i tyle...
|
To znaczy, ze sedziowie musieliby czesciej zmieniac decyzje w trakcie spotkania = rzadziej sie mylic (w sensie naprawiac bledy).