Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.12.2016, 16:07
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Tzn?

Przecież wszystkie mecze są transmitowane przez c+. Wystarczy tylko sędziemu udostępnić jeden monitor z powtórkami i tyle...
To znaczy, ze sedziowie musieliby czesciej zmieniac decyzje w trakcie spotkania = rzadziej sie mylic (w sensie naprawiac bledy).
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 01.12.2016 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując